Prožitková intuitivní masáž "Čtyř dlaní"

Loading
čekejte ...

Prožitková intuitivní masáž "Čtyř dlaní"

Prožitková intuitivní masáž "Čtyř dlaní"


Dokonalá relaxace a souhra čtyř rukou. Každá masáž je jedinečná a neopakovatelná a odvíjí se od toho, kdo přijde. My se na klienta naladíme, uvolníme, položíme dlaně a pak už jen následujeme „proud, jenž nás nese“. Tím, že se pracuje na více místech na těle najednou, může klient mnohem intenzivněji prožívat sebe sama, své pocity, vjemy, užít si pečující přítomnost dvou žen.

Často se nám vědomé a dostatečné pozornosti v dětství nedostalo a tak můžeme zažívat pocity vnitřní prázdnoty, které naplňujeme různě zvenku…jídlem, alkoholem,přehnanou prací, hromaděním čehokoli…Touto masáží 4dlaní můžete vědomě prožít a uložit do svých buněk těla novou naplňující zkušenost a uvolnit tu starou…Proto se během masáže můžete setkat i s různými projevy uvolňování nervového systému, který se s kůží vývojově spojen, od radostných pocitů až po slzy…Vše je vítané!

Dovršením jedinečnosti je i skutečnost, že Vás budou masírovat ženy- sestry, jejichž energie je v pokrevnosti podobná a přesto každá jiná, jin-jangová. Společným dotekem pomohou ke sjednocení protikladů v nás.

Sestry
Poskytují:
aktualizováno: út 1.8.2017 14:49