Reconnective Healing ®

Loading
čekejte ...

Reconnective Healing

Reconnective Healing ® rekonektivní léčení

obnovení zdravotní i emocionální rovnováhy


Vrozená tělesná inteligence, je schopna každého z nás udržovat v harmonii a rovnováze. Naše pozornost je ale vyškolena tak, aby byla obrácena navenek. Pokud vypadneme z rovnováhy a dostaví se zdravotní či emocionální potíže, hledáme radu u druhých a snažíme se o rozumové, logické pochopení či odůvodnění. Takováto řešení nemají ale dlouhodobé účinky.

Rekonektivní léčení obnovuje spojení s Vaší tělesnou inteligencí a zároveň se vším, co je okolo Vás. Tak, jak je to pro Vás správné.

Pomocí svých rukou zprostředkovávám spojení mezi léčivými frekvencemi a Vaší tělesnou inteligencí, která je nasměruje přesně tam, kde je to v daný okamžik pro Vás důležité. Frekvence je schopný vnímat každý a používat je pro vlastní léčení.

Pro tento způsob páce není potřeba, abych věděla, co Vás v danou chvíli znepokojuje. Není důležité, abyste o Vašich potížích hovořili. K obnovení rovnováhy stačí 1‐3 sezení. Léčení probíhá bezdotykovým způsobem, vleže. Běžná jsou i tzv. sezení na dálku.

Po léčení, můžeme společně probrat Vaše zážitky a jejich možný vztah k situaci, ve které se v současné chvíli nacházíte.

Forma konzultací: Osobní setkání nebo po skypu.

Skype: Radka Wittmer
Poskytuje:
aktualizováno: út 9.7.2019 21:41